Головна » 2012 » Грудень » 11 » Проект ВМ-НФ відзначений як приклад застосування інноваційних форм екологічної освіти

8 грудня в місті Запоріжжя відбулося Громадське обговорення Щорічної доповіді «Громадська оцінка національної екологічної політики» за 2011 рік (включаючи аналіз за період з 2003 року».

Результатом роботи ключових авторів, експертів та представників НУО з Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей є Щорічна доповідь, у якої відображений неупереджений аналіз управлінських дій відповідальних за екологічну безпеку державних органів та посадовців водночасі.

Крім того, доповідь містить відомості про найбільш значні проекти громадських організацій, які здійснювалися при підтримці державних органів влади.

Зокрема, у документі вказується: «Обнадійливим шляхом є застосування інноваційних форм екологічної освіти на прикладі проекту Громадської організації «Республіка Мрія», який має назву «Вісник Мрії – новий формат» (ВМ-НФ). Проект здійснюється на базі Запорізького навчально-виховного комплексу №19 та є пріоритетною складовою виховної роботи навчального закладу».

На сторінці 202 знаходимо наступний текст: «проект ВМ-НФ об’єднує в собі двадцять періодичних видань дитячих ЗМІ. Сьогодні в проекті працює більш 100 учнів и 20 педагогів, які створюють цікавий інформаційний екологічний простір, вивчають медійні технології та розповсюджують корисну інформацію про свою природоохоронну діяльність, підвищують екологічну свідомість читача».

Далі вказується, що «На сьогоднішній день Інтернет ресурс забезпечує можливість презентувати у Всесвітній мережі матеріали двадцяти екологічних (дитячих) періодичних видань – щомісячних газет, які випускають редколегії всіх 5 – 11 класів школи. Таким чином, кожна газета загальношкільного проекту «ВМ-НФ» має як друкарську, так і електронну версію. Сам проект «Вісник Мрії – новий формат може визнаватися як інноваційна модель створення ефективного освітнього простору, що вирішує питання формування медіа грамотності та екологічно збалансованого світогляду підростаючого покоління».

Ресурс є першим і доки єдиним порталом шкільної преси (ресурсом шкільної медіа екологічної освіти) в Україні і має високу популярність в Інтернеті, - підсумовує автор розділу.

Категорія: Лента главного редактора | Переглядів: 430 | Додав: АВ | Рейтинг: 5.0/1

«  Грудень 2012  »

Какие медиатексты Вас больше привлекают?