Головна » 2013 » Жовтень » 23 » Оголошені результати конкурсу зі створення авторської програми «Основи медіаграмотності» для початкової школи (1-4 класи)
Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України в партнерстві з Академією української преси та Інститутом соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук  оголошує результати конкурсу  зі створення авторської програми «Основи медіаграмотності» для початкової школи (1-4 класи).

До складу конкурсної комісії ввійшли: Мележик В.П., завідувач сектора підвищення кваліфікації науково-педагогічних кадрів Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України, Іванов В.Ф., президент Академії української преси, Волошенюк О.В., виконавчий директор Академії української преси, Найденова Л.А., заступник директора Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, науковий керівник всеукраїнського експерименту з упровадження медіаосвіти, Дуцик Д.Р., головний редактор Інтернет-сайту Mediasapiens, викладач Могилянської школи журналістики, експерт з медіаосвітніх питань.

Основна мета навчання медіаграмотності – це розвинути в учнів звичку дізнаватися та навички самовираження, необхідні для трьох пріоритетних цілей: критично мислити, бути ефективними комунікаторами і активними громадянами.

На конкурс надійшло п’ять програм з різних регіонів України. Переможцем визнано дві програми, а саме - програму «Основи медіаграмотності: екранна культура» підготовлену авторським колективом з АР Крим (Куценко Олена Віленівна, віце–президент Асоціації кіноосвіти і медіапедагогіки України, заступник директора КП «Кіновідеопрокат", Гейкіна Наталія Юріївна, вчитель початкових класів гімназії № 9 Сімферопольської міської ради, Сальме Дінара Іскендерівна, вчитель інформатики Бахчисарайського навчально-виробничого комбінату «Школа-гімназія»

та програму «Основи медіаграмотності: взаємодія з медіа», подану авторським колективом харківських медіапедагогів у складі - Дегтярьова Галина Анатоліївна, доцент Харківської академії неперервної освіти, канд.пед.н., учитель початкових класів, української мови та літератури; Кравченко Ганна Юріївна, проректор з наукової та експериментальної роботи Харківської академії неперервної освіти, завідувач кафедри управління якістю освіти, канд. пед.н., Крамаровська Світлана Миколаївна, учитель інформатики та англійської мови Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 172 Харківської місьради Харківської області; Романова Олена Володимирівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 172 Харківської міськради Харківської області; Стадник Олена Максимівна, учитель російської мови та літератури Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 172 Харківської місьради Харківської області.
Зараз програми проходять рецензування і організатори сподіваються, що впродовж найближчого часу вони зможуть бути використані для викладання курсу «Основи медіа грамотності» в загальноосвітніх школах.

Контакти: info@aup.com.ua\
тел: ( 067) 5049802
веб-сторінка: www.aup.com.ua
Академія Української Преси
info@aup.com.ua
www.aup.com.ua
Категорія: Лента главного редактора | Переглядів: 189 | Додав: АВ | Теги: Найдьонова, Куценко, АУП, Волошенюк, Дегтярьова, ІВАНОВ | Рейтинг: 5.0/1

«  Жовтень 2013  »

Сколько страниц ПШП Вы сегодня посмотрели?