Головна » 2013 » Листопад » 11 » ЗНВК №19 нагороджений за участь в національній виставці «Інноватика в сучасній освіті»
Сьогодні, 11 листопада 2013 року, в Запорізькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася урочиста церемонія нагородження переможців П’ятої національної виставки «Інноватика в сучасній освіті».

Освітян і науковців привітали керівники освітньої галузі Запорізького регіону та керівництво ЗОІППО. Ресурсним центром медіа освітнього проекту «ВМ-НФ» ЗНВК №19 заплановано підготувати та надати у вільний доступ відео-звіти цікавих виступів.

За активну участь і представлення освітніх інноваційних технологій почесним дипломом був нагороджений Запорізький навчально-виховний комплекс №19. В цьому році на головну освітню виставку країни навчальний заклад представив розробку «ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНИЙ ПРОЕКТ  СТВОРЕННЯ МЕДІА-ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ  З МЕТОЮ ФОРМУВАННЯ МЕДІА-ІНФОРМАЦІЙНОЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОЇ КУЛЬТУРИ  ШКОЛЯРІВ».

У розробці, яка відбувається у межах всеукраїнського експерименту з упровадження медіаосвіти, розкривається система роботи школи-комплекса у рамках інноваційного проекту «Вісник Мрії — новий формат» зі створення медіаосвітнього простору, за допомогою якого учні навчального закладу залучаються до процесу формування медіакомпетенцій та екологічно удосконаленого світогляду.

Нагадуємо, що завдяки проекту «Вісник Мрії — новий формат» створено перший в Україні Портал шкільної екологічної преси, що об’єднує 20 видань дитячих ЗМІ однієй школи.

This research paper, part of the Ukrainian national experiment to promote media education, describes systemically the activities undertaken at Zaporizhzhia Educational/Character Development Complex # 19 to help students develop media competencies and an environmentally conscious world view. Thanks to the "Herald of Dreams - a new format" project, for the first time in Ukraine a portal has been created to reach and unite the 20 school media of one school.

Категорія: Лента главного редактора | Переглядів: 301 | Додав: АВ | Теги: ВМ-НФ, Інноватика в освіті | Рейтинг: 5.0/2

«  Листопад 2013  »

Яким сучасним мас-медіа Ви надаєте перевагу?