Головна » 2013 » Листопад » 17 » «Республіка Мрія» приєднується до природоохоронної програми «Викидай правильно!»
Всеукраїнська екологічна громадська організація (ВЕГО) «МАМА-86», місцевим підрозділом (асоційованим членом) якої стала дитячо-юнацька екологічна організація «Республіка Мрія» (Запоріжжя), є учасником  проекту «Громадське лобіювання впровадження в Україні європейських підходів до вирішення проблеми електронних відходів» за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження». Організація ініціювала проведення у навчальних закладах м. Київа  інформаційно-просвітницької кампанії в рамках Національної програми «Викидай правильно!», яку реалізує Міністерство екології та природних ресурсів України і компанія «МТС Україна» .

Двотижнева інформаційно-просвітницька кампанія щодо небезпек відпрацьованих батарейок проходила серед усіх учнів ліцею №227 імені М.М Громова міста Києва і складалася з різноманітних освітніх заходів та тематичних конкурсів, метою яких є знайомство дітей та їх родин з існуючими великими загрозами для здоров’я і довкілля від маленької батарейки та заохочення до екологічно свідомої поведінки, шляхом надання інформації про логістичні можливості здачі відпрацьованих батарейок до відповідних пунктів прийому.

«Республіка Мрія» у минулому навчальному році проводила аналогічну просвітницьку кампанію та збирала побутові електронні відходи. Зокрема громадянам Мрії вдалося зібрати більш ніж 1500 батарейок та передати їх до Аргентуму (Львів).

Як повідомила координатор екологічних проектів «ДЮЕО «Республіка Мрія», Ірина Старова, прийнято рішення приєднатися до інформаційно-просвітницької кампанії, яку проводить ВЕГО «МАМА-86» за двома напрямками діяльності: по-перше, буде проведено акцію з інформування школярів та їхніх батьків про акцію компанії МТС Україна «Викидай правильно» та, по-друге, школярі ЗНВК № 19, які є громадянами Республіки Мрія, через свої власні ЗМІ запросять залучитися до акції усіх школярів міста Запоріжжя. На цей час на філії №3 ЗНВК №19 вже встановлено  перша скринька для збору відпрацьованих батарейок з метою їхньої подальшої утилізації.

Нагадуємо, що природоохоронна програма «Викидай правильно!» передбачає створення першої в Україні комплексної системи збору та утилізації відпрацьованих акумуляторів і батарейок. Міністерство екології та природних ресурсів України, компанія «МТС Україна» та Всеукраїнська екологічна громадська організація «МАМА-86» закликають усіх викидати відпрацьовані батарейки правильно — у спеціально встановлені для цього контейнери. Жодна батарейка з цих контейнерів не забруднить довкілля і не завдасть шкоди нашій природі та нашому здоров’ю. Всі зібрані відходи будуть утилізовані належним чином у відповідності до європейських екологічних стандартів та вимог.

Категорія: Лента главного редактора | Переглядів: 276 | Додав: АВ | Теги: Мама-86, мтс, електронні відходи, Республика Мечта, Республіка Мрія, электронные отходы | Рейтинг: 5.0/3

«  Листопад 2013  »

Голосуем за разработки классных часов "Экология в тарелке"