Головна » 2014 » Квітень » 6 » Виховний центр основної школи презентував програму екомарафона "Планета Земля - ​​територія Мрії"

Вперше Екомарафон "Планета Земля - ​​територія Мрії" Дитячо-юнацькою громадською організацією «Республіка Мрія» був проведений в 2002 році. Нинішній XII марафон традиційно проводитиметься в безперервному режимі протягом усього квітня місяця. Всі конкурсні та змагальні заходи, які запланували виховні центри основної школи та філії, можна диференціювати на дві групи: освітні та природоохоронні . Перша група заходів буде націлена на формування екологічно-дружніх компетенцій громадян Мрії і населення, що проживає в мікрорайонах міста Запоріжжя, закріплених за «Республікою Мрія». Метою заходів другої групи буде поліпшення екологічного стану територій шляхом виконання проектної діяльності .

Виховний центр основної школи розробив маршрутну карту марафону і розробляє критерії оцінювання зусиль підрозділів ДЮОО «Республіка Мрія».

Учасникам медіаосвітнього проекту «ВМ- НФ» (редколегіям школи) пропонується активно висвітлювати всі події (акції, заходи , інформаційні кампанії) у власних стрічках новин.

Крім того, нагадуємо, що вже традиційно в квітні ми проводимо конкурс екологічних випусків газет проекту "ВМ- НФ", які цього року планується видати у вигляді загального збірника в книжковому форматі.

Також програмою марафону передбачено проведення запланованого в ході робочої зустрічі керівників підрозділів ДЮОО «Республіка Мрія» з представниками центрального офісу Всеукраїнської екологічної громадської організації «МАМА- 86» (30 жовтня 2013 року) Конкурсу розробок уроків та виховних заходів у рамках Всеукраїнської кампанії з утилізації електронних відходів (батарейок) "Викидай правильно".

Звертаємо увагу , що захід потрібно розробляти з урахуванням методичних вимог до складання планів-конспектів і орієнтувати його проведення на одну з двох вікових категорій учнів: або на дітей молодшого шкільного віку (1-4 класи), або на учнів 5-6 класів. Для проведення уроку чи виховного заходу необхідно підготувати групу учнів класу, які за принципом «дня самоврядування» проведуть цей урок в одному з класів молодшої та середньої школи ЗНВК № 19 . У плані-конспекті уроку обов'язково потрібно вказувати посилання на використані першоджерела. Плани-конспекти відправляють медіапедагоги у форматі Word на електронну адресу педагога-організатора Елькина А.В. до 15 квітня. Всі розробки будуть надруковані окремою збіркою і будуть безкоштовно розповсюджуватися серед авторів. 15 квітня експертна рада «ВМ - НФ» визначить кращі розробки і побудує рейтинг участі. Уроки чи виховні заходи необхідно провести в період з 15 квітня по 30 квітня. Повідомляємо також , що найбільш цікаві фрагменти Ваших заходів можна включити в відеофільм ресурсного центру «ВМ- НФ», який називатиметься «Викидай правильно». Узгодження форматів участі в проекті створення відеофільму буде здійснюватися після 15 квітня.

Категорія: Голос "Республики Мечта" | Переглядів: 172 | Додав: АВ | Теги: ЗНВК №19, Планета Земля - территория Мечты, Экомарафон | Рейтинг: 5.0/1

«  Квітень 2014  »

Голосую за эко-поэзию