Головна » 2014 » Травень » 8 » У рамках Національної програми «Викидай правильно!» школяр створив мультфільм
У рамках Національної програми «Викидай правильно!» школяр створив мультфільм
Химическая безопасность Відеоматеріали за тематикою «Хімічна безпека»
07.05.14 14:52

captionОдинадцятикласник із Запоріжжя Артемій Лазарев створив анімаційний медіатекст-мультфільм «Не сміти батарейками!» і 29 квітня 2014 р. завантажив його на сайтyoutube.com.

Хлопець навчається у Запорізькому навчально-виховному комплексі №19, є членом редколегії шкільної газети «Мрія кличе», що її видає громадська організація «Дитячо-юнацька екологічна організація «Республіка Мрія», колективний член Всеукраїнської екологічної громадської організації (ВЕГО) «МАМА-86». Мультфільм створено в рамках Національної програми «Викидай правильно!».

Національна програма «Викидай правильно!» оголошена однією з головних тем для видавничих програм 11 сезону медіаосвітнього проекту Запорізького навчально-виховного комплексу №19 «Вісник мрії — Новий формат». У його рамках керівники підрозділів ДЮЕО «Республіка Мрія», медіапедагоги розробляють плани-конспекти і плани-проспекти уроків та виховних заходів на тему поводження з твердими побутовими, токсичними й електронними відходами. Долучаються також учні, які створюють медіатексти — презентації, ролики, статті, новини. Всі напрацювання увійдуть до ексклюзивного збірника журналу «Вісник Мрії» із назвою «Викидай правильно!».

Нагадаємо, з 4 по 19 листопада 2013 року ВЕГО «МАМА-86» реалізувала в Україні перший етап інформаційно-просвітницької кампанії щодо небезпек електронних відходів, зокрема, відпрацьованих батарейок. Захід було розроблено в рамках проекту «Громадське лобіювання впровадження в Україні європейських підходів до вирішення проблеми електронних відходів» за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» й сприяння компанії «МТС Україна» і Міністерства екології та природних ресурсів України в рамках Національної програми «Викидай правильно!».

Довідково.

Міністерство екології та природних ресурсів України спільно з компанією «МТС Україна» за участі ВЕГО «МАМА-86» з 8 жовтня 2013 року реалізують Національну програму «Викидай правильно!». Програма передбачає створення першої в Україні комплексної системи збору та утилізації відпрацьованих акумуляторів і батарейок. На цей момент контейнери для збору відпрацьованих батарейок встановлені у пунктах прийому компанії «МТС-Україна» у Києві та Київській області, Львові та Житомирській області (http://company.mts.com.ua/ukr/vykyday_pravylno.php).

Програма «Викидай правильно!» діє на постійній основі, і до неї може долучитися кожен бажаючий. Стати учасником програми та встановити спеціальні контейнери для збору батарейок може будь-яка організація.

Першоджерело: http://www.mama-86.org.ua/index.php/ru/chemsec/chemsec-video/615-dispose-properly.html

Категорія: Лента главного редактора | Переглядів: 197 | Додав: АВ | Теги: Мама-86, ЗУВК №19, Республика Мечта, Артемий Лазарев | Рейтинг: 5.0/1

«  Травень 2014  »

Какие медиатексты Вас больше привлекают?