Головна » 2014 » Травень » 23 » АУП презентувала навчальну он-лайн гру «Медіазнайко» + фото
АУП презентувала навчальну он-лайн гру «Медіазнайко» + фото

22 травня 2014 року в м. Києві (за адресою: просп. Голосіївський, 122, Державна бібліотека України для юнацтва) Академія української преси спільно з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти МОН України у партнерстві з Центральною бібліотекою для юнацтва презентувала он-лайн гру «Медіазнайко».

«Медіазнайко» - це перша навчальна гра з медіаосвіти в Україні, її мета - допомогти якомога більше дізнатися про інформаційне/медійне поле. Гра - частина курсу з медіаграмотності, розробленого спеціально для загальноосвітніх шкіл.

Суть гри полягає у тому, що потрібно пройти 9 рівнів/етапів, надати відповідь на запитання, стати журналістом, створити телепрограму, сайт і газету, дізнаючись при цьому як працюють медіа і як вони впливають на тебе - споживача інформації.

Навчальну гру «Медіазнайко» розробив і створив Центр медіаініціатив (Вірменія) за фінансової підтримки Всесвітнього банку в рамках програми «Альтернативні ресурси для медіа» в партнерстві з Інтерньюзом (США) і за фінансової підтримки USAID.

Підготовка українського варіанта гри стала можлива завдяки підтримці Програми «Бібліоміст», адаптацію до українських реалій здійснила команда Академії української преси.

Інформація, представлена у виданні, є відповідальністю Академії Української Преси та не обов'язково відображає точки зору Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Інтерньюз Нетворк.

"Бібліоміст" розширює доступ до інформації та сучасних технологій шляхом: обладнання близько 1600 публічних бібліотек комп'ютерною технікою до 2013 року; навчання бібліотекарів роботі з новітніми технологіями на базі 25 тренінгових центрів та підвищення рівня комп'ютерної грамотності населення у бібліотеках-учасницях по всій країні; надання підтримки бібліотекам у здійсненні адвокаційної діяльності та залученні додаткових ресурсів; просування сучасних українських бібліотек серед широкої громадськості.

На презентацію  був запрошений керівник медіаосвітнього проекту «Вісник Мрії - Новий Формат» (Запоріжжя),  Андрій Єлькін.

За словами керівника, ресурсним центром «ВМ-НФ» здійснювалася відео фіксація заходу та заплановано виробництво більш докладних інформаційних ресурсів.

Грати прямо зараз !!!

ФОТО МГЕІВ "Вісник Мрії"

Категорія: Лента главного редактора | Переглядів: 377 | Додав: АВ | Теги: АУП, Медіазнайко, Бібліоміст, Usaid | Рейтинг: 5.0/1

«  Травень 2014  »