Головна » 2014 » Червень » 2 » В Запоріжжі розпочала роботу «Літня школа для дорослих» з інформаційної компетентності працівників дошкільних навчальних закладів

Повна назва заходу: Всеукраїнський проблемний семінар «Інформаційна компетентність суб’єктів освітнього простору дошкільного навчального закладу: проблеми та шляхи їх вирішення»

Школа відбуватиметься з 02 по 06 червня 2014 року з метою підтримки ініціативи Всеукраїнського координаційного бюро Міжнародної громадсько-державної програми «Освіта дорослих в Україні» й формування життєвої необхідності дорослих громадян у постійному вдосконаленні власної освіти впродовж усього життя, а також вирішення актуальних проблем освітнього процесу в дошкільних навчальних закладах кафедри дошкільної освіти, інформатики та інформаційних технологій КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».

В ході семінару заплановані активні та інтерактивні форми роботи, а саме: тренінги, ділові ігри, інтерв'ювання тощо.

У семінарі беруть участь викладачі вищих навчальних закладів, інститутів післядипломної освіти, методисти інститутів післядипломної педагогічної освіти, районних та міських управлінь/відділів освіти, РМК, НМЦ, завідувачі дошкільних навчальних закладів.

Для медіапедагогів ЗНВК №19 важливо відмітити, що у заході бере участь Науковий керівник Всеукраїнського експерименту з упровадження медіа освітнього компоненту в навчальний процес, заступник директора Інституту соціальної і політичної психології НАПН України, доктор психологічних наук, Любов Найдьонова. Готуються відео-звіти (фрагменти) виступів та лекційних сесій Любові Антонівні.

Від базової школи Всеукраїнського експерименту - Запорізького навчально-виховного комплексу №19 – в літній школі візьмуть участь фахівці дошкільної ланки. Крім того, портал шкільної преси ЗНВК№19 запланував часткове висвітлення заходу.

Пропонуємо Вашій увазі коментар доцента кафедри інформатики та інформаційних технологій КЗ ЗОІППО, регіонального координатора Всеукраїнського експерименту з упровадження медіаосвіти – Сергія Іванова.  Відео МП «ВМ-НФ». Автор Андрій Єлькін.

Звертаємо увагу, що семінар працює відповідно до плану роботи Міністерства освіти і науки України на 2014 рік (наказ МОН від 17січня 2014 р. № 43 п. 3.3.12). Організатори проблемного семінару є КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» спільно з Інститутом соціальної та політичної психології АПН України, Академією Української преси, ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти».

Категорія: Лента главного редактора | Переглядів: 495 | Додав: АВ | Теги: Запоріжжя, Сергій ІВАНОВ, Літня школа, Любов Найдьонова, Медіаосвіта | Рейтинг: 5.0/2

«  Червень 2014  »

Какой модуль ПШП Вы просматриваете чаще?